Телефоны для вызова мастера

098-230-48-87

050-614-27-46

с 9.00 до 20-00

Свежие записи

Як бурять артезіанські свердловини?

Буріння, облаштування артезіанської свердловини на воду (або свердловини на вапняк) — це досить складний технічний процес. Саме через це, підходити до вибору компанії, що здійснює цю роботу, потрібно обережно. Як і всюди в нашому житті, тут працює правило — «скупий платить двічі». Щоб Вам не потрапити в халепу і не викинути Ваші гроші на вітер треба максимально точно дізнатися всі нюанси даної роботи.

Буріння свердловини проводиться обертальним методом з використанням бурової установки. Бурова установка змонтована на автомобілях ЗІЛ, УРАЛ. Саме буріння проводиться шляхом обертання доліт, закріплених на буровій штанзі. Первинне буріння здійснюється до вапняку за допомогою великого долота для того, щоб можна було опустити в свердловину обсадні колони (їх може бути не одна, а кілька), з метою перекриття верхніх горизонтів брудних вод. Подальше буріння здійснюється долотами меншого діаметру. Після розтину свердловини в неї опускають експлуатаційну колону з перфорованими стінками.

Досвідчені фахівці в ході роботи врахують всі особливості об’єкта, на якому здійснюються роботи. Попередньо вони підготують спеціальний проект. Артезіанська свердловина під ключ буде відповідати всім вашим запитам і потребам. Кожен етап контролюється фахівцями компанії «Артезбур».

Конструкція артезіанської свердловини: основні особливості

Важливе значення має матеріал, з якого виготовлена обсадная колона. Можна також використовувати і металопластикові труби. Ні в якому разі, не рекомендується (заради виграшу в ціні) застосування оцинкованих, або анодованих труб. З’єднання цинку, що потрапляють при цьому у воду дуже небезпечні для здоров’я.

З’єднання труб обсадної колони проводитися двома методами. Це зварювання і різьбове з’єднання. Виграшним варіантом буде саме різьблення, так як не можна бути впевненим в досить кваліфікованої зварювальної роботі. І до того ж напруги металу, що виникають на місці зварювального шва, можуть привести до тріщин в місці зварювання, що загрожує потраплянням в свердловину верхніх вод. Та й корозія на місці зварювання не змусить себе довго чекати.

Діаметр вашої свердловини може коливатися від 133, до 159 мм. Все залежить від призначення свердловини, глибини залягання вод і потужності насоса. По закінченню буріння (занурена експлуатаційна колона і свердловина прокачано до візуально чистої води), Вам обов’язково повинні видати на руки паспорт свердловини. У ньому вказується глибина самої свердловини, рівні води в ній (динамічний і статистичний), рекомендована глибина занурення насоса, діаметр труб, дебет свердловини. Обов’язково в паспорті повинен бути записаний розріз свердловини з відмітками по глибинах.

Ціни на артезіанські свердловини

Вартість буріння артезіанських свердловин перевищує номінальну вартість піщаних свердловин через більші глибини і складні процеси. Але, в результаті Ви отримаєте більш якісну воду, тиск, достатній для будь-яких побутових цілей, довговічність свердловини. Ціну на артезіанську свердловину для кожного району Києва та Київської області можна дізнатися в нашому прайс-листі. https://artezbur.ua/price-burenie

Комментировать